Barbaros Mahallesi Hacı Mustafa Bey Caddesi No:3/1 ÇANAKKALE
(+90 286) 213 95 95

Hakkımızda

VİZYONUMUZ

Uzman kadromuzla doğru, güvenilir ve etik değerlere uygun, çözüm odaklı hizmet vermek.

MİSYONUMUZ

Sektörde öncü, hizmetinde örnek ve müşterinin ilk tercih ettiği firma olarak edindiğimiz başarıyı kalıcı kılmak.
500 kişilik kapasitemizle kahvaltı, tabldot ve A La Carte Restaurant hizmetlerimizle misafirlerimizi ağırlıyoruz.

Asil Cafe & Restaurant, Barbaros Mahallesi Hacı Mustafa Bey Caddesi üzerinde bulunan 4751 m2 alan üzerinde taban alanı 530 m2, toplam inşaat alanı 1146 m2 olmak üzere 2 katlı olarak gerçekleştirilen, "Belediye Çalışanları Eğitim, Sosyal Tesis Rekreasyon Alanı Projesi" kapsamında tüm kentlilerin kullanımına sunuldu. Binamızın zemin katında cafe - restoran bölümümüz, lokal, atölye, 1. katında çok amaçlı salon ve idari kısım ile 590 m2 açık terası bulunmaktadır.

Kapalı mekânları ve açık alan düzenlemeleriyle, merkezi bir konumda bulunması ve eğitim alanlarına yakın olması sebebiyle birçok kişiye hitap edecek kapasitede planlanan binamız, alanı üzerinde bulunan çocuk oyun alanı, açık fitness alanı ve dinlenme alanı gibi fonksiyonlarıyla da sosyal kullanımlara açık. Projenin mimarı Meral Harput tesise ilişkin şu bilgileri veriyor:

"Ufku olabildiğince açık, her mevsimde farklı bir manzaraya sahip doğal peyzajına ve Sarıçay'a bakan oturma alanları ve terasları olan bu yapı; farklı mevsimlere göre açık ve kapalı olarak pek çok etkinliğe olanak sağlayarak; yakın çevrede yapılacak bundan sonraki yapılar için de bir referans noktası olmayı hedeflemektedir. Düşük çevresel etki için yapı eski konumunda yeniden tasarlanarak, bahçede sosyal kullanımlar için net bir alan oluşturulmuştur. Sendikaların, sivil toplum kuruluşlarının etkinliklerini düzenleyebildiği daha güvenli, daha işlevsel ve estetik bir yapı tasarlanmıştır. Yapı fonksiyonları hem belediye çalışanlarına hem de Çanakkale halkına hizmet verebilecek şekilde oluşturulmuştur."

ASİL CAFE & RESTAURANT olarak 500 kişilik kapasitemizle kahvaltı, tabldot ve A La Carte Restaurant hizmetlerimizle misafirlerimizi ferah ve hijyenik koşullarda ağırlıyoruz.